Domácí recept na bezbolestné odstranění fibromů, bradaviček a dalších kožních výrůstků!


Fibromy a bradavice jsou spontánně vznikající výrůstky kůže. Jde v podstatě o nezhoubné nádory vytvořené ze pojivové tkáně. Vypadají jako malé uzlinky a velikostí se liší od 1 mm až po 1 cm.

Obvykle mívají totéž zbarvení než okolní kůže, ale někdy mohou být i světlejší. Nejsou nebezpečné, avšak když jich je příliš, stává se z nich kosmetický a estetický problém.

Na kterých místech a proč se tvoří fibromy a bradavice

Nejčastěji se tyto kožní výrůstky tvoří na krku, v podpaží, koleny, prsy, na břiše, případně kolem očí a na očních víčkách.

Ačkoli toto jsou nejobvyklejší místa jejich výskytu, vytvořit se mohou takříkajíc na kterékoliv části těla. Obvykle tam, kde se pokožka ohýbá nebo častěji tře.

Dá se říci, že téměř každý člověk má alespoň jeden takový kožní útvar. Nejde tedy o nic mimořádného. U některých lidí se nejednou vyskytují stovky takových výrůstků.

Někdy se fibromy mohou zapálit či dokonce krvácet nebo zvětšovat. Jejich počet a velikost se zvyšuje postupně s přibývajícím věkem.

Ačkoliv přesný mechanismus jejich vzniku není úplně jasný, za hlavní příčinu se považují tukové depozity a také působení některých druhů virů.

 

Jak se zbavit bradavic a fibromů? Najdete na další straně

1
2
3
SHARE