Tyto albínské dvojčata z Brazílie způsobily světovou senzaci! Jejich unikátní krása dobývá módní průmysl
Svou jinakost nemilují už jen ony, jejich unikátní zjev okouzlil z hodiny na hodinu celý módní průmysl. Řeč je o dvojčatech z Brazílie.

Lara a Mara Bawar nepatří mezi tradiční dětské modelky, které do reklam a kampaní pravidelně obsazují všechny modelingové agentury. 11-letá dvojčata se narodila jako albínky, což znamená, že jejich pokožka ale i ochlupení nemá žádnou pigmentaci. I přesto se téměř z jednoho dne na druhý stali světovou senzací. Zájem o ně mají různé světové značky i špičkoví designéři.
Sestry, které žily svůj dětský bezstarostný život v São Paulo, objevil v roce 2016 švýcarský fotograf Vinicius Terranova.

albinky1

 

 
Unikátnost brazilských dvojčat umělce okouzlila natolik, že se rozhodl vytvořit projekt s názvem „Flores Raras“, což v překladu znamená „unikátní květiny“.

albinky2

Švýcar svým fotoaparátem zachytil Laru a Maru, jakož i jejich starší sestru Sheile, která albinismus nemá.

albinky3

 

 
Dvojčata mezitím poutají pozornost médií, veřejnosti i velkých značek. Jak modelky se představí v kampaních Nike, Insania či Bazaar Kids.

albinky4

„Albinismus je podle nás krásný. Milujeme své vlasy, barvu našich vlasů a pokožky, „prozradila Lara v rozhovoru.

albinky5

 

 
Její sestra Mara dodala: „Vyrůstat jako albínky byl pro nás úžasný pocit, milujeme naši unikátní krásu. Vypadat jinak je skvělé. “

albinky6

„Mé umění zobrazují krásu ve své rozmanitosti,“ řekl autor projektu, který se rozhodl dokonce přestěhovat do brazilského São Paula.

albinky7

 

 
I přesto, že jejich 13-letá sestra albínkou není, smlouvy podepsala společně s mladšími dvojčaty.

albinky8

„Je fantastické vidět, že naše krása je ceněna pro svou jinakost,“ prozradila Sheila o nečekaném úspěchu sesterského tria.

albinky9

Sestry mají v současnosti více než 6 500 fanoušků na Instagram, číslo však poroste, protože trio čeká v blízké budoucnosti několik kampaně.

albinky10