TITO SEXY STARŠÍ CHLAPI JSOU DŮKAZEM TOHO, ŽE VĚK NENÍ PŘEKÁŽKA!
Myslíte si, že dnešní svět je prostor jen pro mladé lidi a jakmile dosáhnete určité věkové hranici je čas si začít přikládat hlínu na hruď? Tak to jste na velkém omylu.

Podívejte se na tyto muže, kteří i ve středním až vyšším věku dokázali udělat díru ve světě modelingu.

Philippe Dumas, 60

chlapi1

 

 
Minulý rok se Philippe rozhodl trochu zaexperimentovat se svým vzhledem. Nechal si narůst hustou bradu, která se všem kolem zamlouvala. Krátce na to se rozhodl, že to zkusí ve světě modelingu a tak navštívil několik agentur. Ani se nenadál a už měl práci. Určitě vás to nepřekvapuje.

Anthony Varrecchia, 53

chlapi2

Tento 53 letý chlap se stříbrnými vlasy žijící v New Yorku pracuje jako model a propaguje zdravý životní styly tak pravidelně cvičení.

Gianluca Vacchi, 50

chlapi3

 

 
Tento okouzlující ital velmi rychle dobil internet díky vidu na kterém převádí své úžasně taneční schopnosti. Gianluca je úspěšný podnikatel, který pokračuje v očarování lidí po celém světě svým šarmem a životní energií.

Adienne Brady, 50

chlapi4

Tento herec a spisovatel začal svou kariéru modela jen před několika lety, ale téměř okamžitě byl tváří a součástí velkých světových značek jako i jejich prohlídek během fashionweekov.

Eric Rutherford, 49

chlapi5

 

 
Eric je modelem po kterém je velká poptávka, je organizátorem eventů v Hollywoodu ale také editorem pro At Large magazínu. Kde jen bere čas na všechny tyto aktivity?

Alessandro Manfreini, 48

chlapi6

Tento obyčejný ital se rozhodl, že si přisvojí módu a styl lesního strážce. Díky své bílé bradě vzbuzuje dojem, že je starší než opravdu je. I přesto, Alessandro nemá nouzi o práci. Nabídky se mu jen hrnou.

Deshun Wang, 80

chlapi7

 

 
Tento herec z Číny se před nějakým tím časem rozhodl, že se pokusí prosadit ve světě modelingu. Dostal místo na Čínském týdnu módy a dosáhl uznání a obdivu každého jednoho hosta, který se na dané prohlídce zúčastnil. Po této prohlídce si Deshun Wang vysloužil nick „nejsexy děda Číny“.

Irvin Randle, 54

chlapi8

Tento charismatický gentleman je živoucím důkazem, že věk neubírá na atraktivitě. Irvin pravidelně cvičí, a rád se pěkně obléká. Překvapující je, že pracuje jako učitel. Určitě není náročně si představit, kolik ženské pozornosti má tento muž.

Ron Jack Foley, 50

chlapi9

 

 
Tento krásný muž z Toronta vás neupoutá jen svou bradou a tím jako velmi fotogenicky je ale také tím, že má rodinu, se kterou se snaží trávit veškerý svůj volný čas, což může být místy opravdu vzácné.

Shan Michael Hefley, 54

chlapi10

Jednoho dne se Shan rozhodl, že je ten správný čas začít pracovat na své postavě a zlepšit si svůj zdravotní stav. Změnil se k nepoznání a nyní svou tvrdou prací na sobě se snaží být příkladem pro další lidi ve světě.