Tito 5-letí kamarádi si dali stejný účes, aby je učitelka neuměla rozpoznat. Nerozuměli, proč jim to nevyšlo a internet si je ihned zamiloval
Chlapec byl přesvědčen, že pokud si ostříhá vlasy, nerozeznají ho od jeho nejlepšího kamaráda. Při pohledu na ně pochopíte, v čem byl menší problém.

5-letý Jax Rosebush spolu s nejlepším přítelem Reddy si chtěli vystřelit ze svého učitele. Rozhodli se ostříhat si vlasy stejně, aby je ve škole nedokázali rozeznat. Z nevinnosti jejich smýšlení by si mohlo vzít příklad mnoho lidí.

chlapci uces1

 

 
Jaxova máma Lydia Stith Rosebushová navrhla svému synovi stříhání sama, ale netušila, jaký plán má. Kamarád Reddy má vlasy sestříhané úplně nakrátko, a tak se Jax chtěl na něj co nejvíce podobat. Při pohledu na fotku však zjistíte, v čem byl problém.

„Jediný rozdíl, jaký mezi nimi Jax vidí, je rozdílnost účesů,“ napsala jeho máma k příspěvku na sociální síti. Ten okamžitě rozpoutal mezi lidmi diskuzi, kteří byli z jeho skutku nadšeni. Mnozí z nich vyjádřili obdiv nad výchovou chlapce a nezapomněli podotknout, jakým by byl svět krásným místem, pokud by se na něj všichni dívali jako malý Jax na svého kamaráda – bez rozdílů v barvě pleti.

chlapci uces2