Tento doktor se nebál a konečně vyřkl pravdu: Rakovina se dá vyléčit!
Profesor Collin T. Campbell odkryl skutečnou pravdu o rakovině. Vyřkl pravdu o této zákeřné nemoci, která se zcela liší od toho, co jsme si dosud mysleli, jinak řečeno, co jsme věděli od vlády a zdravotnického průmyslu.

rakovina pravda1

 

 
Není to tak dávno, co se musel profesor Campbell rozhodnout, zda bude pokračovat ve své kariéře, nebo zda bude prezentovat a dávat veřejnosti na vědomí své vědecké objevy. Jeho kolegové i nadřízení ho v tomto nepodpořili, ba naopak, rozmlouvali mu, aby to nedělal a dokonce se mu vyhrožovali, že ho kvůli jeho výzkumu propustí z práce. On se však rozhodl je neposlouchat a zvolil si vlastní cestu.

Co tedy profesor odhalil?

Collin T. Campbell je profesorem nutriční biochemie na Cornell University. Během svého nejnovějšího výzkumu zjistil, že za vznik chronických onemocnění a rakoviny může konzumace živočišných bílkovin. Abychom to upřesnili, podařilo se mu najít spojitost mezi rakovinou prsu a mléčnou bílkovinou, která má název kasein.

Profesor Campbell je však zásadně proti populárním dietě, dokonce vůbec nevychází s lékaři celebrit. Cílem jeho práce je, aby bylo zdraví takovým jistým benefitem pro všechny lidi na světě bez rozdílu.

rakovina pravda2

 

 
Ať už jsou to lidé v městech s dobrou infrastrukturou nebo lidé z rozvojových zemí, zdraví by mělo být dosupné pro všechny lidi stejně, aniž by si museli platit drahé farmaceutické léky.

Proč lékaři stále nedokážou mnohé nemoci vyléčit?

Názor profesora Campbella je, že doktoři nedokážou vyléčit mnohé nemoci kvůli tomu, protože nemají přehled o výživě. Neberou na vědomí to, že strava přispívá nejvíce ze všeho ke vzniku chorob či rakoviny.

Při svém výzkumu strávil profesor Campbell více než 50 let ve veřejně financovaných laboratořích. Své poznatky chce sdílet s veřejností, aby věděli skutečnou pravdu o tom, jak rakovině či chronickým onemocněním předejít.

rakovina pravda6

 

 
Změny v jídelníčku pomohou více než tuny různých medikamentů. Jednoduché změny v jídelníčku a zaměření se na rostlinnou stravu dokáže pomoci při prevenci před chronickými onemocněními.

Během výzkumu zjistil, že při nadměrné konzumaci živočišných bílkovin dochází v našem těle ke zvýšení proliferaci, aktivaci rakovinových buněk a k poskytování kyslíku pro volné radikály, které jsou často příčinou rakoviny.

Vliv živočišných bílkovin na vývoj rakoviny

Profesor Campbell na úplném začátku kariéry strávil dlouhou dobu na Filipínách. Studoval zde vliv živočišných bílkovin na fungování těla zdravých dětí. Zjistil, že existuje souvislost mezi živočišnými bílkovinami a rakovinou. Abychom to upřesnili, rakovinou jater.

rakovina pravda3

 

 
Svým objevem byl sám ohromený. Zjistil něco, co zcela degradovalo všechno, čemu on sám předtím věřil. Rozhodl se, že napíše knihu o epidemiologických problémech a stravování, která vyšla v roce 2005. Očekával, že ze strany veřejnosti a ostatních doktorů se kniha prodávat nebude. Opak byl však pravdou. Tato kniha zaujala veřejnost natolik, že byla následně přeložena do 25 různých jazyků a prodalo se z ní více než milion výtisků.

Campbell strávil svým výzkumem celých 50 let a tvrdí, že bílkovina kasein je nejhorším původcem karcinogenních onemocnění, protože se nedá téměř vůbec identifikovat.

Dokáže tedy rostlinná strava léčit onemocnění?

Výzkum profesora Campbella nebyl schválen tak, aby se mohl otestovat na lidech. Mnohé menší studie však dokazují, že strava, která je založena převážně na rostlinách, může skutečně léčit srdeční onemocnění.

S profesrom Campbellem a jeho výzkumem souhlasí i Edward Giovannucci, profesor v oblasti epidemiologie a výživy. Tvrdí, že potrava, kterou se stravují lidé v globálu, je zdrojem špatného zdravotního stavu nejen jedinců, ale celkově ve světě.

rakovina pravda4

 

 
Podle vyjádření Campbella je zdrojem špatného zdravotního stavu právě nadměrná konzumace živočišných potravin, kde se nachází vysoký obsah kaseinu. Je zarážející, že lidé se navzdory těmto zjištěním stále stravují stejně a preferují živočišné potraviny.

I když se mnozí domníváme, že mléko je skvělé na kosti, výzkumy ukázaly něco jiného. Je samozřejmost, že je lepší pít mléko než slazené nápoje, ale v pokročilejším věku už mléko na podporu silnějších kostí nezabírá. Právě naopak, mléko podporuje vznik onemocnění osteoporózy.

Pro profesora je ale důležité, aby o tomto věděla veřejnost, proto poskytuje různá školení zdarma, na kterých se lidé mohou dozvědět více o onemocněních, ale i o tom, jak dokáže vláda vědomě ignorovat skutečné poznatky vědy a místo toho prosazovat svůj zkorumpovaný výzkum.

Jaký je tedy závěr?

rakovina pravda5

 

 
Současné zájmy farmaceutických firem se tlačí do zdravotnictví a školství a zase zájmy globální ekonomie usilují o to, aby se dostali do zemědělství a do živočišné a rostlinné výroby.

Profesor Campbell tvrdí, že prospěch a zisk z nadměrné konzumace masa a živočišných produktů má pouze farmaceutický a potravinářský průmysl. Zavírají však oči před tím, že lidé kvůli tomu čelí následkům, které jsou pro jejich zdraví krajně nebezpečné.

Profesor Campbell říká blíže o svém výzkumu ve videu, které si můžete prohlédnout zde:

Měli bychom brát na vědomí nové skutečnosti, které vidíme každý den, ale ignorujeme je. Mnohdy se totiž stane, že nám je nevolno, bolí nás hlava, jsme malátní, ale vůbec nevíme proč. Tato zjištění bychom proto neměli brát na lehkou váhu.