Omlazující účesy: 12 nejlepších účesů nejen pro ženy po 40-tce
Stereotyp. Někdy máme při našich vlasech pocit, že jsme do něj upadli. Buď nosíme dlouhá léta krátké účesy, dlouhé účesy, cop či jednu a tutéž barvu. Pokud i vás postihl pocit, že potřebujete okamžitě změnu, možná vás inspiruje dnešní článek. Změna je život a někdy je věru žádaná jako sůl. Zkuste změnit svůj účes.

Dodá vám to sebevědomí a svěží pocit na srdci, i na duši. A nezapomínejte, že nesprávně zvolený krátký účes vám může přidat i 5 let na vzhledu. Stále však tvrdím, že jsme všechny krásné, ale někdy neuškodí si trochu pomoci.

Krátké mikádo. Univerzální účes, jednoduchá „údržba“ a pěkný, moderní střih.

ucesy1

 

 
Jemné a nevinné pixies. Tento účes se perfektně hodí pro všechny kontuře obličeje a pro ženy každého věku.

ucesy2

Účes ala „bob“ zřejmě nikdy nevyjde z módy.

ucesy3

 

 
Pod bradu a bez ofiny. Velmi žádaný účes, při kterém je nejdůležitější právě dobře zvolená délka. Ve výsledku budete vypadat velmi elegantně.

ucesy4

Pod bradu s ofinou. Tento účes udělá iz té nejnevinnějším dámy tak trochu flirtující „dračici“.

ucesy5

 

 
Dopostupna. Nejlepší volba, pokud chcete dodat vlasům trochu objemu.

ucesy6

Dopostupna se středně dlouhými vlasy. Ideální kompromis. Tento účes vám umožní vypadat dobře, upraveně a stylově v každé situaci.

ucesy7

 

 
A ještě je to i jeden z nejoblíbenějších účesů známých žen Hollywoodu.
ucesy8

Dokonce ani lokny nejsou překážkou.

ucesy9

Nedbalé vlny. Nepotřebujete hodně stylingových přípravků a za pár minut vykouzlíte osvěžující look.

ucesy9

 

 
Platinová vs. šedivá. Velmi trendy barva. Pamatujte si, že za šediny se nikdy netřeba stydět. Je to prostě součást našich životů a zkušeností, které lety nabíráme. Tento odstín může vypadat opravdu velmi žensky. Dokonce vám prozradím, že jsem ho jistou dobu nosila i já.

ucesy10-111

Ultra krátký účes. Hodí se zejména dámám s útlou a štíhlou postavou. Ráno alespoň nebudete trávit dlouhé chvíle v koupelně, co?

ucesy12

Jak můžete vidět na fotografiích, všechny kratší účesy se vyznačují jemností, jemnými obrysy a vyzdvihují zejména to, co je na nás, na ženách, krásné. Hlavně nevypadají uměle a ani příliš přeplácaně. Tak co, jdete do kratšího střihu? Jednoduchost, lehkost a jemnost – hlavní zásady, jak vypadat o pár let mladší. Zkuste tuto inspiraci ukázat i své kadeřnici. Určitě spolu něco vymyslíte.