Jak správně kroutit pánevní kostí aby jste byla postelová bohyně?
Posilování pánevního svalstva může pomoci oběma pohlavím zbavit se inkontinence. Naučte se jednoduché cviky a začněte své pánevní svaly posilovat pravidelně.

Najděte svůj pánevní sval. Tento svaly tvoří spodní stranu pánve a natahuje se jako houpací síť od stydké kosti ke spodnímu konci páteře. Zkuste předstírat močení a pokusit se „proud“ zastavit rychlým stažením tohoto svalu. Sval, který jste zapojili, je váš pánevní sval. Snažte se uvolnit břišní a stehenní svaly a zaměřit se pouze na pánevní sval.

Zatněte pánevní sval dvacetkrát za sebou. Pokaždé to vydržte asi dvě vteřiny a potom ho uvolněte. Tuto sérii cviků provádějte třikrát denně, 3-4 dny v týdnu. Dýchejte přitom normálně a nezadržujte dech.

kroutitpanvy1

 

 
Přidejte deset pomalých zmáčknutí. Pomalu zatínejte pánevní sval asi pět vteřin tak silně, jak to dokážete. Nyní ho udržte zatažený dalších 5 vteřin a nakonec ho pomalu během pěti vteřin uvolňujte.

kroutitpanvy2

 

 
Zatínejte pánevní sval na déle a silněji. Po asi dvou týdnech byste měli být schopni zvládnout sval zatnout na delší dobu. Pánevní sval se totiž stejně jako ostatní svaly v těle rychle posiluje a reaguje na cvičení. Snažte se ho tedy udržet zatnutý déle a silněji.

Místo zatnutí na dvě vteřiny ho udržte zatnutý alespoň pět vteřin.
Místo dvaceti cviků 3x denně zkuste 50 cviků 3x denně.
Až se do toho dostanete, měli byste se naučit zatínat zvlášť anální svěrač a sval ovládající penis.

kroutitpanvy3

 

 
Zkuste třesení. Začněte velmi pomalu zatínat svůj pánevní sval. Postupujte tak pomalu, že vám bude trvat několik minut dostat se k úplnému zatnutí. Potom zkuste zabrat ještě trochu více a v této poloze vydržte 30 vteřin. Přitom stále dýchejte pomalu. Když ucítíte bolest, uvolněte se a udělejte 20 běžných cviků. Tento cvik provádějte až po odcvičení běžných cviků každého dne.

kroutitpanvy4

Nepřežeňte to. Zkombinujte si základní a středně pokročilé cviky, ale zatínejte svůj sval pouze 50x ve třech sériích denně. Když to se cvičením přeženete, mohli byste si sval natáhnout nebo unavit.

kroutitpanvy5