Herec Keanu Reeves šokuje svět další silnou zpovědí. Tyto slova se Vám dostanou pod kůži.
Každých několik měsíců se herec otevře před světem a sdílí své životní postřehy. Toto je jeho nejnovější.

„Nemůžu být součástí světa, ve kterém muži oblékají své ženy jako prostitutky, které odhalují vše, co by mělo být zahalené. Kde neexistuje pojem čest a důstojnost a člověk se může spolehnout pouze na ty, co nám to slíbí. Svět,kde ženy nechtějí mít děti, a muži nechtějí mít rodinu.

Kde hlupáci si myslí, že jsou úspěšní za volantem tatínkova auta a tatínek, který nemá nic, se vám snaží dokazovat, že nejste nic.

Kde lidé falešně ukazují jak věří v Boha tím, že drží v ruce skleničku s alkoholem a nemají ani ponětí, co jejich víra vlastně znamená.

Kde je slovo žárlivost považováno za ostudné a skromnost je nevýhodou.

Kde lidé zapomněli na lásku, ale stále hledají pro sebe toho nejlepšího partnera.

Kde lidé opravují každý nedostatek na jejich autě, ale samotní vypadají tak uboze, že pouze jejich drahé auto to dokáže zakrýt.

 

 

Kde chlapci v barech utrácejí peníze jejich rodičů, opičí se při primitivní hudbě a dívky se do nich kvůli tomu zamilují.

Kde muži a ženy jsou k nerozeznání a kde všechno toto pohromadě se jmenuje svoboda volby, ale ti, co se rozhodnou pro jinou cestu, jsou zaškatulkovaní jako retardovaní tyrani.

Já jsem si vybral svou vlastní cestu, ale je škoda, že jsem nenašel stejné pochopení u lidí, od kterých jsem si to přál …
Keanu-Reevesj