Díky těmto 6 potravinám se zbavíte veškerého nikotinu v těle za 4 dny

This image provided by Britain's Department of Health showing a healthy lung, left and a diseased lung, right, is one of the graphic pictures to be place on packs of cigarettes to discourage smokers. Words failed to stamp out smoking, so Britain will require graphic pictures of diseased organs on cigarette packs next year, the government announced Wednesday, Aug. 29, 2007. The images include a diseased lung, a chest cut open for heart surgery, and a large tumor on a man's neck. In all, Britain chose 15 images from a selection developed by the European Commission. Britain will be the first member of the European Union to require such warnings, Health Secretary Alan Johnson said. The new warnings will be required on cigarette packs in the second half of 2008, the department said. (AP Photo/Department of Health/ho) ** EDITORIAL USE ONLY NO SALES **Kouření škodí zdraví – to ví každý. Všichni si to vždycky uvědomujeme, ale jsou mezi námi spousty kuřáků, kteří se tohoto strašáka zdraví nedokáží zbavit.

Nikotin způsobuje totiž rychlý nárůst krevního tlaku a vážné poškození plic.
Navíc i když kouřit úplně přestanete, účinek nikotinu trvá ještě několik let a úplně vyčištění od kouření může trvat i 10 let.
Co pomáhá nejlépe vyloučit Nikotí z vašeho těla? Pouze opravdu zdravá strava!

Těchto 6 potravin vám vyčistí plíce od víceletého kouření!


Brokolice

Je bohatá na vitamín C a B5. Kouření snižuje hladinu vitamínu C v těle. Jezte více brokolice, snížíte tím obsah nikotinu ve vašem organismu.

Pomeranče

Pomerančová šťáva je bohatá na vitamín C. Pravidelná konzumace pomerančů zrychlí váš metabolismus a sníží stres.

Mrkvová šťáva

Pokud kouříte, měli byste vědět, že s každou zapálenou cigaretou zůstane nikotin ve vašem těle po dobu tří dnů. Nikotin poškozuje také kůži. Mrkvová šťáva je dobrá pro pokožku a je bohatá na vitamíny A, C, K a B, které prokazatelně působí na odbourávání nikotinu z těla.

Špenát

Špenát je jednou z nejzdravějších zelenin, protože nejen že je bohatý na vitamíny, ale obsahuje i velké množství kyseliny listové.

Kiwi

Toto zázračné ovoce vám pomůže eliminovat nikotin z těla. Kiwi je bohatý zdroj vitamínů A, C a E. Při kouření se hladina těchto vitamínů snižuje.

Voda

Kouření tělo dehydratuje. Dle řady vědců můžete přestat kouřit a eliminovat nikotin z těla tím, že budete pít hodně vody.


Sdílejte
Sdílej na Facebooku!

Komentářeloading...
Předchozí článek10 potravin, které by mohly vaší kočce ublížit, některé byste opravdu nečekali
Další článekZnáte ty nejkrásnější plemena koček na světě? A co ty nejdivnější?