Dávejte si pozor na tato ničivá slova, která říkáme lidem pravidelně! Je lepší, když už je nikdy nevyslovíme
Každý den řekne člověk přibližně 7000 slov a ani si neuvědomí, jak radikálně můžou někdy ovlivnit život.

Na to, abyste k sobě přitáhli co nejvíce pozitivní energie, musíte být opatrní při tvorbě svých vlastních myšlenek a řečí. Nejlepší by bylo, kdyby jste tato slova úplně vyřadili z vaší slovní zásoby. Následující slova k vám přitahují negativní energii a vy o tom možná ani nevíte!

Síla slov

Ne
Pokuste se formulovat vaše myšlenky tak, abyste tomuto slovu vyhnuli. Je jasné, že ho nemůžete úplně vyřadit z vašeho slovníku, ale můžete jej používat mnohem vzácnější.

slova2

 

 
Nenávidím
Nenávist – destruktivní pocit. Toto neříkejte ani ze žertu. Pokud jste skutečně rozzlobený nebo zraněn, své pocity můžete vyjádřit i jinými slovy.

slova3

Proklínám
Toto slovo patří k těm nejsilnějším, co se týká oblasti energií. Jeho vyslovení má reálnou šanci zranit jinou osobu. I když ho vyslovíte, nebudete se dlouho radovat, protože se vám dříve či později vrátí.

slova4

 

 
Problém
Časté používání tohoto slova je jako magnet a přitahuje do života stále větší obtíží. Pokud máte mnoho problémů, vyzkoušejte to nenazývá slovem problém.

slova5

Chudoba
Slovo, které ovlivňuje tvorbu vašich myšlenek. Uvědomte si, že bohatí lidé se nesoustředí na ekonomiku, oni tráví většinu času přemýšlením o vydělávání peněz. Pokud si nechcete od sebe odehnat materiální štěstí, používejte jej co nejméně.

slova6

 

 
Smrt
Toto slovo nejen že odebírá pozitivní energii, ale také zbavuje člověka jeho vitality. V případě, že si k sobě nechcete přilákat neštěstí, zbavte se ho.
slova7

Čert
Každý ho používá minimálně jednou za den. „K čertu“, a všechna slova podobné tomuto, jsou magnetem pro špatnou energii. Pokud si nepřejete ublížit svým blízkým či jiným lidem, vyvarujte se jim.

slova8

 

 
Nikdy
Každý zná rčení: „Nikdy neříkej nikdy“. Ani v dobrém slova smyslu byste ho neměli vyslovovat. Když ho člověk vysloví, sám se připravuje o životní energii a ničí svou vnitřní harmonii.

slova9

Smůla
Nese v sobě negativní sílu a může se stát překážkou při působení pozitivní energie a štěstí ve vašem životě.

slova10

 

 
Únava
Přestože jste opravdu unavený, neměli byste se na to soustředit. Časté opakování věty „Jsem unavený“, odebírá z vašeho života energii a začnete zapomínat, že si ho třeba užívat do posledního dechu.

slova12

Hlupák
Přestože jde o zcela neškodné a vtipné slovo, není to tak! Pokud jím nazvete jiného člověka, uškodíte si tím jen vy sami.

slova12

 

 
Nemohu
I zde platí, že předpona ne- nepříznivě ovlivňuje sílu řeči. Opakování tohoto slova vás podvědomě naprogramuje na selhání a porážku. Upřednostněte spíše frázi: „zkusím to znovu“.

slova14

Beznadějně
Přiznejte to, neexistují žádné beznadějné situace. Jednoduše jste v daný moment nenašli to správné řešení.

slova15