10 inspirací na krásné účesy, díky kterým budete hvězdou každé oslavy, a které vytvořily profesionálové, ale zvládne je každý!
Nebaví vás fádnost, chcete zaujmout nebo jen občas zkusit něco nového? Skvělé tipy na zajímavé účesy vás překvapí, ale i nadchnou. Stačí jen trošku šikovnosti a můžete si vytvořit skvělý netradiční účes do práce nebo na rodinnou oslavu. A co tak vykouzlit hotové princezny ze svých ratolestí?

Následující videa vám názorně ukáží, jak pomocí jednotlivých tahů vytvoříte zajímavé účesy, které doslova berou dech. Nebojte se zkusit některý z nich a při nejbližší příležitosti se nevyhnete slovům pochvaly a obdivu.

Některé události si přímo žádají něco výjimečného a neobvyklé. Nemusí to být jen šaty nebo doplňky. I stylový účes může být klíčem k úspěchu a dokáže podtrhnout vaši krásu a pozvednout celkový dojem na maximum. Pokud máte delší vlasy, zkuste se s nimi pohrát nebo si inspiraci z videí nechte na nejbližší návštěvu kadeřníka. Prohlédněte si nádherné účesy, které vznikají pod šikovnýma rukama nejen profesionály.

Následující video vám názorně ukáže, že i jednoduchá hra s vlasy dokáže vyčarovat krásné a zajímavé účesy. I když nejste profesionální kadeřnice, díky těmto video návodem lehce zvládnete stylové účesy i vy. 

 
Jemný a romantický vzhled dosáhnete i takovou úpravou vaší hřívy. Skvělý tip na romantickou večeři nebo rande. Improvizujte pomocí brože, výrazné spony nebo drobných vlasových detailů jako jsou sponky či malé kolíčky. Geniální nápady, které jsou důkazem, že i z obyčejného copu se po malé úpravě dá vykouzlit obdivuhodný účes.

ucesy1

 

 
Pěstujete si dlouhé vlasy ale většinou je i tak nosíte sepnuté do ocasu nebo obyčejného copu? Nebojte se zkusit některý z následujících nápadů.

S některým z těchto účesů si zaručeně získáte obdiv okolí. Naučte se některý z návodů a okouzlujícím účesem můžete potěšit i kamarádku, sestru či dceru.

ucesy2

 

 
Zdály se vám předchozí účesy příliš složité a máte obavy, že byste na jejich vytvoření potřebovali pomoc? Následující video vám ukáže, že stylový účes si můžete vytvořit i zcela sama, podobně jako dáma ve videu. Skvělý nápad na zajímavý účes do práce, při kterém vám sepnuté vlasy nebudou překážet.

Tyto účesy jsou již hotové umělecká díla. Nádherné květinové motivy asi nezvládnete doma, ale rozhodně s těmito nápady navštivte svou kadeřnici při nejbližší přípravě na oslavu nebo společenskou událost. 

 
A co řeknete na tyto účesy? 15 krásných nápadů s nimiž budou vaše vlasy skutečně korunou krásy. Necháte se na některý z nich zlákat?

Určitě využijete některou z inspiraci při nejbližší svatbě, oslavě nebo párty. Stačí trošku cvičit a požadovaný výsledek se určitě dostaví. Pokud si na to přece jen netroufáte sama, navštivte kadeřníka, který si s pohádkovým účesem určitě dá rady. Buďte oslňující a originální i bez drahých šperků nebo bot.